BEST STAR AGENCY

 

Dovolte, abychom se Vám představili. Jsme společnost zabývající se pořádáním zájmových kroužků pro děti z mateřských škol a školních výletů do zábavných parků. 
 
Našim cílem je poskytnout dětem širokou nabídku zájmových činností pro využití volného času. Snažíme se, aby se děti cítily příjemně, proto kroužky probíhají přímo v mateřských školách. Děti jsou tak v pohodlí svého známého prostředí. Každý kroužek vede pečlivě vybraný lektor většinou s pedagogickým vzděláním. Výborní lektoři jsou pro nás velmi důležití, neboť jen těm nejlepším svěříme Vaše děti. Díky kvalitně vedeným kroužkům můžeme pomoci rodičům zjistit, co jejich dítě zajímá a k čemu může mít vlohy. Děti se učí rozvíjet své schopnosti, získávají nové zkušenosti a to vše hravou metodou, při které ani nepostřehnou, že se vlastně učí novým věcem.
 
Dále se zaměřujeme na školní výlety do zábavných parků. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který s námi prožije neopakovatelné zážitky. Proto ke každému přání přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše bohaté zkušenosti v oboru zajišťují ty nejkvalitnější služby. Víme, že skvěle prožitý výlet je o nezapomenutelných zážitcích, společném čase stráveném s přáteli a rodinou. Naše agentura přináší nabídku možností, jak si užít báječný čas se vším, co k tomu patří a to za senzační cenu pro jednotlivce i skupiny.
 
Jsme profesionální a spolehlivá agentura, které záleží na Vaší spokojenosti a děláme pro to vše, co je v našich silách.
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 
Mgr. Milena Trojáková, jednatelka